Wersja dla osób niedowidzących

Na sportowo

Korona dla Śląska!
17.10.2016

17 października, fani Śląska Wrocław z  Klubu Kibiców Niepełnosprawnych,  uczestniczyli  w wyjazdowym meczu swojej drużyny , który został rozegrany w Kielcach z miejscową Koroną.

Na spotkanie do stolicy województwa świętokrzyskiego udaliśmy się w ramach projektu "Na sportowo", który finansowany jest ze środków Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego.
     Droga do Kielc minęła nam bardzo szybko i bez większych problemów docieramy na mecz zgodnie z naszym planem podróży. Po drodze robimy przystanek na ciepły posiłek, który był doskonałą okazją do wspólnej integracji.
Wejście na Kolporter Arenę  odbyło się sprawnie i 30 minut przed pierwszym gwizdkiem zajmujemy miejsca na trybunie stadionu Korony.        Oprócz naszej delegacji w sektorze gości zasiadło około 160 fanów Śląska Wrocław, którzy po pierwszej połowie meczu niezadowoleni z gry piłkarzy, wracają do Wrocławia.
     Na boisku po zaciętym i pełnym walki meczu ostatecznie lepszy okazał się WKS i po 90 minutach to piłkarze z Wrocławia cieszyli się z wygranej 2-1.
    Uczestnicy wyjazdu wracali do domu w wyśmienitych humorach i już szykują się do kolejnej eskapady. Tym razem wybieramy się do Poznania. W ramach projektu każdy z kibiców miał zapewniony transport na mecz, bilet wstępu oraz ciepły posiłek.