Wersja dla osób niedowidzących

Licytacje Charytatywni Allegro - #PokójWytchnień

NIE SZCZĘDŹMY GROSZA,

OTWÓRZMY SERCA

ZBIERAMY NA PROGRAM #PokójWytchnień

 

Sprzedajemy medal z Mistrzostw Świata 2014!
28.05.2018

OFICJALNIE OGŁASZAMY! – Na naszym profilu w portalu Charytatywni Allegro pojawiła się już licytacja prawdziwego białego kruka, gratki dla każdego fana siatkówi - Złotego Medalu za Mistrzostwa Świata 2014 w Piłce Siatkowej Mężczyzn! Medal upamiętnia wspaniałe chwile, ponieważ został wywalczony przez naszych reprezentantów po bardzo zaciętym, lecz wygranym 3:1 spotkaniu finałowym z Brazylią. Tę piękną pamiątkę z wielkiego turnieju, organizowanego przecież w Polsce, możecie Państwo nabyć dzięki uprzejmości pana Mirosława Wachowiaka, Wiceprezesa Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Prezesa Fundacji Alei Gwiazd, pana Sławomira Jachimowskiego, Wiceprezesa Fundacji Alei Gwiazd i pana Stanisława Łopacińskiego, Wiceprezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Siatkowej.

więcej »


Autograf Mietka Szcześniaka
19.05.2018

Zapraszamy do kolejnej licytacji! Tym razem jej przedmiotem jest zdjęcie z autografem polskiego piosenkarza, kompozytora i autora tekstów – Mietka Szcześniaka. Pozycja obowiązkowa dla każdego fana. Autograf został nam przekazany podczas Koncertu Charytatywnego z jego udziałem 23 marca 2017 roku.

więcej »


Autograf Moniki Kuszyńskiej
17.05.2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w następnej aukcji! Mogą Państwo w niej nabyć autograf samej Moniki Kuszyńskiej. Pochodzi on z wyjątkowego Koncertu Charytatywnego z jej udziałem, który odbył się 13 kwietnia 2018 roku w Miliczu, czyli po 12 latach od ostatniego koncertu, jeszcze jako wokalistka Varius Manx, przez co nabiera on jeszcze większej wartości sentymentalnej.

więcej »


Koszulka z autografem m.in. Giby!
17.05.2018

Wystartowała kolejna licytacja! Prawdziwy rarytas specjalnie dla fanów siatkówki. Oferujemy koszulkę marki Adidas, w rozmiarze L, pochodzącą z Meczu Gwiazd podczas Alei Gwiazd Siatkówki w Katowicach. Dodatkowo, koszulka, jest wzbogacona o autograf jednego z najwybitniejszych siatkarzy w historii – Brazylijczyka Giby, a także innych wielkich siatkarzy, m.in. Łukasza Kadziewicza!

więcej »


Autograf Eweliny Lisowskiej
16.05.2018

Zapraszamy do kolejnej licytacji! Tym razem jej przedmiotem jest rarytas dla wszystkich fanów znanej polskiej wokalistki – Eweliny Lisowskiej, czyli jej autograf na zdjęciu, podarowany nam podczas Koncertu Charytatywnego z jej udziałem. Warto dodać, że po tym wydarzeniu Ewelina została ambasadorem naszego Stowarzyszenia.

więcej »


Obraz-prezent od Łukasza Kadziewicza
15.05.2018

Kolejna aukcja już dostępna! Tym razem przedmiotem licytacji jest piękny obraz autorstwa osoby niepełnosprawnej, który podarował nam słynny polski siatkarz Łukasz Kadziewicz. Dzieło, w rozmiarze 57 cm na 75 cm zostało namalowane na szkle. Posiada solidną, drewnianą ramę i przedstawia piękny krajobraz.

więcej »


Otwieramy licytację dresem R.Tomaszewskiego
15.05.2018

AKCJA LICYTACJA #PokójWytchnień trwa, a my ruszamy z kolejną licytacją. Tym razem jej przedmiotem jest gadżet dla wszystkich fanów Królowej Sportów, lekkoatletyki – oryginalny dres znanego Polskiego ztangisty, multimedalisty Igrzysk Paraolimpijskich – Ryszarda Tomaszewskiego.

więcej »


Licytacja medalu z Mistrzostw Świata 2014
15.05.2018

Z dumą i radością w sercu pragniemy ogłosić, że startujemy z wielkim przedsięwzięciem. Już wkrótce będą Państwo mogli wejść w posiadanie niezwykłej pamiątki – Złotego Medalu za Mistrzostwo Świata, zdobytego przez Reprezentację Polski w Piłce Siatkowej podczas turnieju w 2014 roku. Medal upamiętnia wspaniałe chwile, ponieważ został wywalczony przez naszych reprezentantów po bardzo zaciętym, lecz wygranym 3:1 spotkaniu finałowym z Brazylią. Areną tego starcia był katowicki Spodek, czyli miejsce, gdzie dziś odbywa się kolejna edycja Alei Gwiazd Siatkówki, podczas której przedstawiamy Państwu przedmiot naszej licytacji.

więcej »


Projekt AKCJA LICYTACJA
15.05.2018

Opieka wytchnieniowa w Polsce jest ważnym, ale pomijanym i bagatelizowanym problemem. Ciężko sobie wyobrazić, jak trudne jest zajmowanie się osobą ze sprzężoną niepełnosprawnością, gdyż wymaga ona całodobowej opieki. W rezultacie, pochłonięci swoimi obowiązkami opiekunowie nie mają czasu na ważne dla życia codziennego sprawy, m.in. wyjazd do lekarza, przez co zaniedbują swoje własne zdrowie. Dzieci, którymi trzeba się zająć naturalnie z wiekiem rosną, nabierają wagi, a ich rodzicom coraz szybciej ubywa sił. Trudno jest jednak mówić o rehabilitacji u rodziców, a przecież przy codziennej pomocy osobie ze sprzężoną niepełnosprawnością np. przy wchodzeniu do wanny nietrudno nabawić się urazów kręgosłupa. Nie raz zdarzały się sytuacje, że rodzina została bez środków do życia przez to, że jej żywiciel przez uraz został pozbawiony źródła dochodu. Rodzice jednak nie potrzebują dodatkowych pieniędzy, a naszej pomocy, naszego profesjonalnego sprzętu i naszego czasu. Dlatego też Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych wychodzi tym potrzebom naprzeciw.

więcej »

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA