Wersja dla osób niedowidzących

Kadra

Oferta           Masaż Shantala            Kadra            Kontakt

Pierwszy zespół Ośrodka Wczesnej Interwencji:

dr Barbara  Ciereszko - Kowalczyk - lekarz pediatra
koordynator Ośrodka Wczesnej Interwencji
 
 
Współzałożycielka MSPDiON. Absolwentka wrocławskiej Akademii Medycznej z drugim stopniem specjalizacji w dziedzinie pediatrii. Ukończony kurs diagnostyki i rehabilitacji metodą Vojty, oraz liczne kursy dokształcające m.in. w zakresie alergologii i pnemologii, medycyny paliatywnej, neuropsychiatrii, gastrologii, reumatologii, kontraktowania z Narodowym Funduszem Zdrowia, rehabilitacji dzieci i inne. Zainteresowania: podróże, a szczególnie Alpy, rozwiazywanie sudoku i krzyżówek oraz film.
 
 
 
 
 
Joanna Stachowiak - neorologopeda
Dyrektor ds. pedagogicznych przedszkola i Wczesnego wspomagania rozwoju dziecka
 
Pracuje w MSPDiON od 1994r. Absolwentka UW- specjalność pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Ukończyła następujące studia podyplomowe: logopedia ogólna, neurologopedia, ologofrenopedagogika oraz podyplomowe studia z zakresu organizacji i zarządzania oświatą. Odbyła kursy z zakresu psychostymulacyjnej metody rozwoju mowy i myślenia oraz Wideotereningu komunikacji. Fascynują ją podróże, poznawanie różnych kultur i ciekawych ludzi.
 
 
 
 
 
 
Alicja Zimoch
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Iwona Gałka- Bienkiewicz - fizjoterapeuta
koordynator ds. rehabilitacji
 
W MSPDiON  od 1994 roku.  Absolwentka  Wydziału Fizjoterapii w Medycznym  Studium Zawodowym i na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu – Wydział Rehabilitacji Ruchowej. Ukończyła następujące szkolenia: Wczesna Neurokinezjologicznna Diagnostyka i Terapia Dzieci z Uszkodzeniami Układu Nerwowego Metodą  VOJTY,  terapię neurorozwojową NDT - Bobath i NDT - Bobath baby, diagnoza i leczenie zespołów bólowych kręgosłupa metodą McKenzie ( A,B,C,D ). Od 2005 r. tworzy  program  ,,Profilaktyka  Problemów  Odkręgosłupowych”  i  realizuje  go z  mężem w  szkołach  na  terenie  gminy  Milcz. Spełnia się w zajęciach  fitness  i  przy dobrej książce.
 
 
 
 

Drugi zespół Ośrodka Wczesnej Interwencji:
 

Katarzyna Antkowiak - fizjoterapeuta
 
W MSPDiON od 1994 roku. Absolwentka wydziału fizjoterapii wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Ukończyła nastepujące kursy: Zastasowanie Kinezjologii Rozwojowej u niemowląt, dzieci i młodzieży z zaburzeniami ruchowymi, Integracja odruchów dynamicznych i posturalnych wg. metody Masgutova.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Iza Napora  -lekarz rehabilitacji medycznej
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jolanta Misiewicz - logopeda
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pracownicy OWI - specjaliści

 
Agnieszka Szatkowska - Paterek - psycholog, terapeuta integracji sensorycznej, instruktor masażu Shantala
 
W MSPDiON pracuje od 2006 roku. Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku psychologii. W Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowaczym jestem koordynatorem działu psychologicznego. Zajmuję się diagnozą i terapią dzieci od pierwszego miesiąca do 3 roku życia.
 
 
 
 
 
 
 
 
Aneta Wirchniańska - pedagog, terapeuta integracji sensorycznej, terapeuta AAC, terapeuta zintegrowanego wsparcia, trener VIT
 

Pracuję jako pedagog specjalny w Dziennym Ośrodku Rehabilitacyjno-Wychowawczym od 2002 roku ( przedszkole specjalne, wczesna interwencja, grupa rodzic z dzieckiem ). Jestem  absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego  kierunek pedagogika specjalna- rewalidacja- studia magisterskie 5- letnie. Ukończyłam  Studia Podyplomowe w DSWETWP we Wrocławiu – Wczesna Interwencja i wspomaganie Rozwoju Małego Dziecka.

 
 
 
 
 
 
Barbara Jurkanis - położna/pielęgniarka, instruktor masażu Shantala, doradca chustonoszenia
 
W MSPDiON pracuje od 2007 r. Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego we Wrocławiu oraz PWSZ w Kaliszu na instytucie położnictwa i pielęgniarstwa. Ukończyła nastepujące kursy: Pierwsza pomoc - st. podstawowy, Edukator d/s laktacji, Instruktor masażu Shantala, Doradca noszenia CluWi oraz szkolenia dokształcające związane z jej obecną pracą i zawodem. Z przyjemnością szerzy profilaktykę zdrowotną. Lubi wycieczki rowerowe/górskie w gronie rodziny. Odpoczywa przy dobrej muzyce, książce, filmie.
 
 
 
 
 
 
 
Ewa Mazik - muzykoterapeuta
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katarzyna Potempa - położna /pielęgniarka
 
W MSPDiON od 2007 r.Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe we Wrocławiu.Ukończyła następujące kursy: Pierwsza pomoc st. podstawowy oraz szkolenia dokształcające związane z jej obecną pracą. Najchętniej odpoczywa w gronie rodziny, lubi pracę z dziećmi, gotować dla najbliższych.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Katarzyna Prucnal - pedagog, terapeuta integracji sensorycznej
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Natalia Kwiecień - neurologopeda
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Alicja Reiman - pedagog specjalny
 
Absolwentka studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Wrocławskim, oraz podyplomowych z zakresu "Usprawniania dzieci ze sprzężonymi niepełnosprawnościami" na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, ukończyłam również liczne kursy podnosząc moje kwalifikacje. Pracuję od 2000 r. , prowadzę indywidualną terapię pedagogiczną dzieci do 7 roku życia.
 
 
 
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA