Wersja dla osób niedowidzących

Dział Medyczny

Strona główna     Sprzęt      Filmy      Dokumentacja medyczna      Dział medyczny      Kontakt

      dr Barbara  Ciereszko - Kowalczyk - lekarz pediatra

Współzałożycielka MSPDiON. Absolwentka wrocławskiej Akademii Medycznej z drugim stopniem specjalizacji w dziedzinie pediatrii. Ukończony kurs diagnostyki i rehabilitacji metodą Vojty, oraz liczne kursy dokształcające m.in. w zakresie alergologii i pnemologii, medycyny paliatywnej, neuropsychiatrii, gastrologii, reumatologii, kontraktowania z Narodowym Funduszem Zdrowia, rehabilitacji dzieci i inne. Zainteresowania: podróże, a szczególnie Alpy, rozwiazywanie sudoku i krzyżówek oraz film.

 

 

 

 

Barbara Jurkanis-położna/pielęgniarka

W MSPDiON od 2007 r. Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe we Wrocławiu oraz PWSZ w Kaliszu na instytucie położnictwa i pielęgniarstwa. Ukończyła nastepujące kursy: Kurs Pierwsza pomoc - st. podstawowy Edukator d/s laktacjia, instruktor masażu Shantala oraz szkolenia doksztalcające związane z jej obecną pracą i zawodem. Z przyjemnością szerzy profilaktykę zdrowotną.Lubi wycieczki rowerowe/ górskie w gronie rodziny.Odpoczywa przy dobrej muzyce,książce,filmie.

 

 

 

 

Katarzyna Potępa-położna /pielęgniarka

W MSPDiON od 2007 r.Ukończyła Medyczne Studium Zawodowe we Wrocławiu.Ukończyła nastepujące kursy:Pierwsza pomoc st podstawowyoraz szkolenia dokształcające związane z jej obecną pracą.Najchętniej odpoczywa w gronie rodziny,lubi pracę z dziećmi,gotować dla najbliższych.

 

 

 

 

 

      Dariusz Kucharski - biuro rozliczeń NFZ

W MSPDiON od 2001 roku. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania Edukacja we Wrocławiu- specjalności Public Relations oraz Psychologia w Zarządzaniu. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania kadrami oraz bhp. Zawodnik sekcji podnoszenia ciężarów w Wojewódzkim Zrzeszeniu Sportowym „Start” we Wrocławiu. Multimedalista Mistrzostw Polski -17 medali w tym 7 złotych. Wielokrotnie startował także w zawodach międzynarodowych Zainteresowania: podróże. 

 

 

 

 

      Krzysztof Gągała - biuro rozliczeń NFZ

W MSPDiON od 2013 roku. Z wykształcenia technik BHP i administracji. Obecnie pracuje na stanowisku inspektora BHP oraz jako referent ds. administracyjno – ekonomicznych w biurze rozliczeń z Narodowym Funduszem Zdrowia. Zainteresowania: wszystko co ma silnik spalinowy, sport- nie tylko z poziomu kanapy, branża IT.

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA