Wersja dla osób niedowidzących

Chrześcijański Koncert Charytatywny Mate.o

Kolejny patronat medialny! Czasopismo "Miłujcie się!"
18.09.2017

Otrzymaliśmy dzisiaj kolejną dobra wiadomość. Czasopismo „Miłujcie się!” objęło patronatem medialnym koncert charytatywnym z udziałem Mate.O i jego zespołu. W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych serdecznie dziekujęmy.

więcej »


Kolejny singiel - czy będzie na koncercie?
11.09.2017

Kolejny kawałek Mate.o na zakończenie poniedziałku pełnego rutyny i 4 tygodniowych przygotowań:) ODLICZAMY! Dziś przygotowaliśmy dla WAS plakaty, które niebawem wyruszą w miasto :) Szukajcie nas na tablicach i słupach z ogłoszeniami! Dobranoc! :) Poniżej w  singlu wystąpiła Natalia Niemen.

więcej »


Po raz kolejny parafia pw. św. Andrzeja Boboli wspiera Koncert Charytatywny
06.09.2017

Chrześcijański Koncert Charytatywny i kolejna edycja organizowanych przez nas wydarzeń pobudzających filantropie w naszej miejscowości po raz kolejny odbędzie się w jednej z milickich świątyń a dokładnie pw. Andrzeja Boboli. Na to hasło nie mogło zabraknąć funduszy od gospodarza tejże parafii. Dziękujemy księdzu prałatowi Zbigniewowi Słobodeckiemu za udostępnienia świątyni oraz wsparcie finansowe . Cieszymy się bardzo, że możemy wspólnie zorganizować tak wielkie wydarzenie. 

więcej »


Nadlećnictwo Milicz wspiera Koncert
06.09.2017

Kolejny koncert charytatywny, kolejni ludzie dobrej woli! Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych bardzo dziękuje Nadleśniczemu Januszowi Łabudzie oraz pracownikom Nadleśnictwa Milicz za bezinteresowne wsparcie Chrześcijańskiego Koncertu Charytatywnego z udziałem Mate.O i jego zespołu. Chcemy wyrazić głośno, że dzięki Państwa pomocy, jesteście nie tylko partnerem podczas organizowanych przez nas działań, ale i PRZYJACIELEM, ponieważ z doświadczenia wiemy, że zawsze możemy na was liczyć.

więcej »


O Koncercie na łamach Radia Rodzina
05.09.2017

Miło nam poinformować, iż kolejny patronat medialny przyjęło Radio Rodzina, który już po raz kolejny podjął współpracę z Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Jest to dla nas kolejne katolickie medium, dzięki któremu wiadomość o tak niezwykłym koncercie charytatywnym dotrze do wszystkich radiosłuchaczy.

więcej »


Tygodnik Niedziele patronem miedialnym
05.09.2017

W imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych serdecznie dziękujemy tygodnikowi „Niedziela”. Za objęcie patronatem medialnym koncertu charytatywnego z udziałem Mate.O organizowanym przez nasze Stowarzyszenia.

więcej »


Najpopularniejszy tygodnik zaangażowany w Koncert
05.09.2017

Tygodnik „Gość Niedzielny” już po raz kolejny wyraził chęć współpracy z Milickim Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych. Dlatego bez większego zastanawiania się odpisali nam na nasza prośbę, że obejmą patronat medialny nad koncertem.

więcej »


Milicki tygodnik wspiera Charytatywny Koncert Mate.O
05.09.2017

Kolejny patronat medialny przyjął Głos Milicza, na który zawsze możemy liczyć. Bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu podopiecznych Milickiego Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych, za chęć pomocy w rozpowszechnieniu informacji o koncercie charytatywnym z udziałem Mate.O.

więcej »


Patronat Honorowy Metropolity Wrocławkiego
05.09.2017

Miło nam Państwa poinformować, iż mamy kolejną dobra nowinę Patronat Honorowy nad Chrześcijańskim Koncertem Charytatywnym objął Ksiądz Arcybiskup Metropolita Wrocławski Józef Kupny. Poniżej cytujemy wypowiedź Kurii we Wrocławiu.

więcej »


Kolejny Koncert Charytatywny w kościele
01.09.2017

Kochani, dzięki ludziom dobrej woli przekazujemy Wam DOBRĄ NOWINĘ! Milickie Stowarzyszenie organizuje kolejny Koncert Chartatywny tym razem z udziałem chrześcijańskiego zespołu Mate.o. 

więcej »

Linki
1% dla OPP 1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA