Wersja dla osób niedowidzących

Starsze aktualności

Zaproszenie
26.05.2023

Zapraszamy na Powiatowy Integracyjny Dzień Dziecka i Jubileusz 30 lat Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych!

To niezwykłe wydarzenie, które odbędzie się nad Zalewem Rekreacyjnym, jest organizowane przez Powiat Milicki, Fundację na rzecz Ziemi Milickiej oraz naszą organizację. To wspólna inicjatywa, mająca na celu stworzenie wyjątkowego dnia pełnego radości tych najmłodszych, integracji i świętowania.

Jubileusz 30 lat Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych to nie tylko okazja do wspominania dotychczasowych osiągnięć, ale także świętowanie siły i determinacji naszej społeczności. Od trzech dekad stowarzyszenie towarzyszy dzieciom i osobom niepełnosprawnym, wspierając ich rozwój, integrując i tworząc przyjazne środowisko.

W dniu pikniku czeka nas wiele atrakcji! Przygotowaliśmy bogaty program, pełen zabaw, występów artystycznych i pokazów, które zapewnią niezapomniane chwile dla wszystkich uczestników, a o których powiemy więcej niebawem. Będzie również miejsce dla aktywności sportowych, animacji, dmuchańców, kreatywnych warsztatów oraz pysznego jedzenia.

Przyłączcie się do naszego święta integracji, przyjaźni i radości! To wspaniała okazja, aby spędzić czas razem, wzajemnie się inspirować i uczyć się od siebie nawzajem. Wszystkich serdecznie zapraszamy - zarówno dzieci, jak i dorosłych!

Data: 02.06.2023 r.

Godzina: Rozpoczynamy od 14:00

Miejsce: Zalew Rekreacyjny w Miliczu, ul. Kolejowa 10

Dołączcie do nas i uczestniczcie w jednym z najważniejszych wydarzeń naszej społeczności. Razem tworzymy miejsce, w którym każde dziecko i osoba niepełnosprawna może poczuć się doceniona i kochana.

Nie możemy się doczekać, aby spotkać Was na Powiatowym Integracyjnym Dniu Dziecka i Jubileuszu 30 lat Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych! Udostępnijcie to wydarzenie i zaproście swoich bliskich!

Więcej informacji na temat wydarzenia wkrótce!

ZAPRASZAMY TEŻ NA NASZE WYDARZENIE NA FACEBOOKU,
GDZIE REGULARNIE PUBLIKUJEMY NOWE INFORMACJE

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA