Wersja dla osób niedowidzących

Starsze aktualności

Dać wytchnienie rodzicom! - film
11.05.2023

Zapraszamy na spot z wyjazdu Do Kudowy - Zdrój pod hasłem: Dać wytchnienie rodzicom !
Pierwsza Wyjazdowa Przerwa Wytchnieniowa w historii MSPDiON stała się faktem! Siedem rodzin osób z niepełnosprawnościami wybrało się do Kudowy-Zdrój, gdzie rodzice mogli skorzystać z szerokiej oferty przygotowanych dla nich atrakcji, a także po prostu wypocząć. Ich pociechy miały w tym czasie zapewnioną fachową opiekę i liczne dobrodziejstwa uzdrowiskowej miejscowości.

 

W dniach 04-08.05 przebywaliśmy w słynnym ośrodku Jagusia, gdzie mogliśmy korzystać z rozmaitych atrakcji. Nasz wyjazd do uzdrowiskowej miejscowości obfitował w mnóstwo różnorodnych aktywności oferowanych przez ośrodek oraz samą Kudowę. Nie zabrakło relaksu w basenie, zabiegów rehabilitacyjnych czy czasu spędzonego na świeżym powietrzu w postaci spacerów. Dostarczyliśmy też uczestnikom mnóstwo rozrywki poprzez organizację ogniska, Festiwalu Kultury Cygańskiej, karaoke, a także seansu kinowego. Uczestnicy wyjazdu zdobyli nowe doświadczenia, dzięki zorganizowaniu treningu podstaw bokserskich, w którym mieli możliwość wziąć udział.
 
Bardzo ważnym dniem był dla nas 5 maja, ponieważ ta data zapisała się w kalendarzu jako Dzień Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W związku z pobytem w uzdrowisku stworzyliśmy spot, mający na celu nagłośnić tę datę nie tylko w tej miejscowości, ale także w całej naszej społeczności.
 
Zapraszamy do obejrzenia filmu, przedstawiającego nasz pobyt w Kudowie-Zdrój, z którego dowiecie się jak spędziliśmy wyjazd, a także usłyszycie autorski wiesz jednego z rodziców naszych uczestników.
 
Zadanie dofinansowano
w ramach projektu „Prowadzenie Ośrodka Czasowego Pobytu”
ze środków budżetu Województwa Dolnośląskiego

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA