Wersja dla osób niedowidzących

Sport i Turystyka

Warsztaty w PZPN
20.11.2019

20 listopada w Warszawie odbyły się V warsztaty klubowych asystentów ds. kibiców niepełnosprawnych (DSLO). Organizatorami spotkania byli: Federacja Kibiców Niepełnosprawnych i Polski Związek Piłki Nożnej. Śląsk Wrocław reprezentowali przedstawiciele Klubu Kibiców Niepełnosprawnych z Wrocławia i Milicza.

więcej »


Polska – Słowenia
19.11.2019

19 listopada nasz KKN uczestniczył w ostatnim meczu eliminacji do Mistrzostw Europy, który odbył się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Po bardzo emocjonującym spotkaniu piłkarska reprezentacja Polski wygrała ze Słoweńcami 3-2 i potwierdziła swoją dominację w rozgrywkach grupowych, utrzymując pierwsze miejsce w tabeli końcowej. 

więcej »


Wizyta na Stadionie Wrocław
31.10.2019

31 października grupa podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych miała okazję poznać od środka Stadion Wrocław, jeden z największych stadionów piłkarskich w Polsce. Zwiedzanie wrocławskiego giganta było możliwe dzięki zaproszeniu władz Stadionu Wrocław, które kilka tygodni temu otrzymał Klub Kibiców Niepełnosprawnych Milicz. Czwartkowy termin był nieprzypadkowy, ponieważ o godzinie 13.00 na legendarnym stadionie przy ulicy Oporowskiej 62 swój ligowy mecz w ramach III ligi rozgrywały rezerwy WKS Śląsk Wrocław SA. Wyjazd był idealna okazją do odwiedzin dwóch wrocławskich stadionów i wsparcia dopingiem piłkarzy drugiego zespołu WKS-u.

więcej »


Przełamanie Śląska i jubileusz
27.10.2019

27 października mieliśmy okazję wspierać głośnym dopingiem drużynę Śląska Wrocław w meczu XIII kolejki PKO Ekstraklasy z Arką Gdynia. Piłkarze WKS-u od sierpnia nie odnieśli ligowego zwycięstwa i każdy liczył na przełamanie ekipy trenera Lavicki.

więcej »


KKN na meczu Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
21.10.2019

21 października 31 osobowa grupa kibiców z niepełnosprawnościami z KKN Wrocław i KKN Milicz uczestniczyła w meczu piłkarskiej ekstraklasy Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław. Mecz odbył się w na kameralnym stadionie w Bełchatowie, gdzie nasi kibice gościli po raz pierwszy. GieKSa Arena to jeden z najlepiej dostosowanych obiektów piłkarskich w Polsce, na którym kibice z niepełnosprawnościami mają komfortowe warunki oglądania meczu. Przekonali się o tym osobiście fani z KKN Milicz, którzy jak zawsze pojawili się na wyjazdowym meczu swojej ukochanej drużyny.

więcej »


WTZ na Spartakiadzie
15.10.2019

15 października w Ostródzie odbyła się XVI Warmińsko-Mazurska Spartakiada Osób z Niepełnosprawnościami. Organizatorem zawodów było PSONI Koło w Ostródzie. W zmaganiach sportowych Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych reprezentował Warsztat Terapii Zajęciowej z Milicza. 

więcej »


V-ce Mistrzowie Dolnego Śląska
20.09.2019

Reprezentująca Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych drużyna Piłkarski Tryb Życia zajęła II miejsce w XIII edycji turnieju piłki nożnej osób z niepełnosprawnościami TURGOL 2019, który został rozegrany w dniach 19-20 września na wrocławskich Polach Marsowych. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie „Ostoja” z Wrocławia.

więcej »


Zwycięstwo w Futsal Masters ON
30.08.2019

30 sierpnia odbył się Wielki Finał Dolnośląskiego Turnieju Futsalu osób z niepełnosprawnościami - FUTSAL MASTERS ON 2019, który organizowało Oławskie Centrum Wsparcia, Fundacja "Pomaluj mi Świat".

więcej »


Weekend w Trójmieście
26.08.2019

Grupa podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w dniach 24-26 sierpnia przebywała na wycieczce w Trójmieście. W ramach wyjazdu uczestnicy mieli zagwarantowany szereg atrakcji, a wyjazd miał charakter sportowo-turystyczny.

więcej »


Przyjacielski remis
24.08.2019

24 sierpnia grupa podopiecznych Milickiego Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych udała się na mecz piłki nożnej, który odbył się w Gdańsku. Na gdańskim stadionie w ramach Polskiej Ekstraklasy Piłkarskiej swój mecz rozgrywały drużyny Lechii Gdańsk i Śląska Wrocław. Każdy kibic Wojskowych dobrze wie, że sympatycy obu drużyn pałają do siebie ogromną sympatią i od kilkudziesięciu lat żyją w przyjaźni, która jest ewenementem na skalę światową.

więcej »

1 2 3
...
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
12 13 14 »
Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA