Wersja dla osób niedowidzących

Kadra

Paweł Kątnik – koordynator mieszkania treningowego i terapeuta-asystent

Ukończył kurs terapii zajęciowej. Absolwent wydziału ekonomii menadżerskiej Uniwersytetu Wrocławskiego. W zespole terapeutycznym od początku prowadzenia przez MSPDiON mieszkalnictwa treningowego. Mówi się, że mieszkanie treningowe to jego drugi dom. Coś w tym jest, bo w funkcjonowanie tej formy wsparcia angażuje się bez reszty. Zainteresowania: dobra muzyka – rock, reagge, przede wszystkim polska i sport. 

 

Iwona Górnicka – terapeuta-asystent

Ukończyła kurs instruktora terapii zajęciowej. Absolwentka wrocławskiej Akademii Ekonomicznej. W zespole terapeutycznym od początku prowadzenia przez MSPDiON mieszkalnictwa treningowego. W zdominowanym przez mężczyzn zespole jej kobieca ręka jest na wagę złota. Z nią mieszkańcy nie dość, że nie mają czasu na nudę, to ujawniają spore talenty kulinarne. No i co tu kryć, z porządkiem też jest dużo lepiej.  Zainteresowania: aktywny wypoczynek, turystyka krajoznawcza, dobra książka.

Katarzyna Łaskarzewska – terapeuta-asystent

Ukończyła kurs terapii zajęciowej. Absolwentka Policealnego Studium Ekonomicznego Towarzystwa Wiedzy Powszechnej. W zespole terapeutycznym od 2014 roku. Świeżość, którą wniosła do zespołu zaowocowała szeregiem rozwiązań natury sanitarno-porządkowej, na które mężczyznom rzadko zdarza się wpadać. Poza tym, ściany mieszkania zdobi szereg prac artystycznych wykonanych pod jej kierunkiem w Warsztacie Terapii Zajęciowej. Zainteresowania: podróże i taniec nowoczesny.

 

 

Marcin Szatkowski – terapeuta asystent 

Ukończył dwustopniowy kurs terapii zajęciowej. Na co dzień kierownik Warsztatu Terapii Zajęciowej. Posiada duże doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi oraz w zarządzaniu zasobem ludzkim. W zespole terapeutycznym od początku funkcjonowania przy MSPDiON mieszkalnictwa treningowego. Zainteresowania: muzyka punk-rockowa oraz koszykówka.

 

Dawid Ośko – terapeuta-asystent

Ukończył kurs instruktora terapii zajęciowej. Absolwent wydziału psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz szkoły psychoterapii  Krakowskiego Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej. W zespole terapeutycznym od początku prowadzenia przez MSPDiON mieszkalnictwa treningowego. Doskonale zna większość mieszkańców, gdyż na co dzień jako psycholog pracuje z nimi w Warsztacie Terapii Zajęciowej. Zainteresowania: taniec latynoamerykański i dobry film. 

 

Michał Paterek – terapeuta-asystent

Ukończył kurs terapii zajęciowej. Inżynier leśnictwa, absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi, na co dzień leśniczy. W zespole terapeutycznym od początku prowadzenia przez MSPDiON mieszkalnictwa treningowego. Jako że mieszkanie znajduje się na skraju zdziczałego parku wśród drzew, a sarny podchodzą niemal pod drzwi, z ogromną przyjemnością i niebywałym zapałem przyjeżdża do pracy. Zainteresowania: myślistwo. 

Linki
1% dla OPP
BIP Akademia
Kalendarium
Strona powstała w ramach projektu "Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej we Wrocławiu" współfinansowanego
ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA